godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartZawody SportoweZawody sportowe 2016/17V Finał Trójboju Lekkoatletycznego klas II – III

V Finał Trójboju Lekkoatletycznego klas II – III

Wybitni sportowcy z poszczególnych klas zaprezentowali się podczas V Finału Trójboju Lekkoatletycznego. Wszyscy zawodnicy uzyskali wysokie wyniki w swojej konkurencji. Dziękujemy im za zaangażowanie i aktywny udział.

Dyrektor szkoły z Zespołem Wychowania Fizycznego

 

Wyniki konkurencji rzutu piłeczką palantową:

Klasy drugie

I miejsce        Aleksandra CICHAŃSKA

II miejsce       Maria KICZKO

III miejsce      Karolina URBAŃCZYK

 

I miejsce        Aleksander CIEŚLAK

II miejsce       Bartosz WIĘCKOWSKI

III miejsce      Franciszek KUCZYŃSKI

 

Klasy trzecie rocznik 2008

I miejsce        Hanna MICHALEC

II miejsce       Karolina PISKORSKA

III miejsce      Maja MIKULSKA

 

I miejsce        Fabian RADZIŃSKI

II miejsce       Tomasz MALISZEWSKI    

III miejsce      Jeremiasz ORACZ 

 

Klasy trzecie rocznik 2007

I miejsce        Martyna KURYŚ

II miejsce       Blanka GROCHOWALSKA

III miejsce      Amelia NAROŻNIAK

 

I miejsce        Jakub PIWOWARCZYK

II miejsce       Bartosz MILEWSKI

III miejsce      Kamil MIDAK

 

Wyniki konkurencji biegu krótkiego:

Klasy drugie

I miejsce        Maja ŚNIEŻEWSKA

II miejsce       Gabriela WARECKA

III miejsce      Julia BRZEZIŃSKA

 

I miejsce        Stanisław CZACHOR

II miejsce       Michał ZABROTOWICZ

III miejsce      Dorian KULIKOWSKI

 

Klasy trzecie rocznik 2008

I miejsce        Pola BARANOWSKA

II miejsce       Patrycja KIFNER

III miejsce      Natasza PASZKO

 

I miejsce        Jakub GONDEK

II miejsce       Wiktor POLAK         

III miejsce      Ignacy WIELGOSZ

 

Klasy trzecie rocznik 2007

I miejsce        Dominika SYTA

II miejsce       Marcelina DZIEDZIC         

III miejsce      Oliwia DĄBROWSKA, Marta WĘGRZYN

 

I miejsce        Maciej JESZKE

II miejsce       Oskar BŁOŃSKI     

III miejsce      Jakub KURZEPA

           

Wyniki konkurencji biegu długiego:

Klasy drugie

I miejsce        Antonina SIEMOŃSKA

II miejsce       Magdalena MIKULSKA

III miejsce      Barbara BŁĘDOWSKA

I miejsce        Wiktor LASKOWSKI          

II miejsce       Tomasz KOSTRZEWA      

III miejsce      Antoni WOŹNICKI

 

Klasy trzecie rocznik 2008

I miejsce        Aleksandra KACZYŃSKA

II miejsce       Oliwia SIARKIEWICZ

III miejsce      Aleksandra PICHLA

 

I miejsce        Kajetan MŁYNARSKI

II miejsce       Piotr GALCZAK      

III miejsce      Igor SIEKIERKA

 

Klasy trzecie rocznik 2007

 

I miejsce        Monika WĘGRZYN           

II miejsce       Julia GAŁĄZKA      

III miejsce      Malwina ŚLAŹIŃSKA

 

I miejsce        Mikołaj SIENNICKI 

II miejsce       Adam HILDEBRAND                    

III miejsce      Bartosz PAWLIK

 

Gratulacje !