godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartVarsavianistyczna szkołaUroczystość wręczenia certyfikatów „Varsavianistyczna Szkoła”

Uroczystość wręczenia certyfikatów „Varsavianistyczna Szkoła”

W dniu 12 czerwca bieżącego roku w Urzędzie Dzielnicy Targówek odbyła się uroczysta gala wręczenia certyfikatów „Varsavianistyczna Szkoła” nadawanych przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy. Po całym roku pracy koordynatorów, nauczycieli, uczniów i rodziców nasza szkoła otrzymała certyfikat na lata 2017-2019, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Uczniowie zdobyli również Odznaki Młodego Przyjaciela Warszawy. Wśród nich są:

Hanna Gondek 6g, Hanna Zatorska 6f, Michał Konferowicz 6f, Mateusz Kuryło 6e, Patrycja Bodner 6d, Nela Gaweł 6d, Karina Konopka 6d, Barbara Głowacka 6e, Weronika Mataczun 6e,  Maja Skrzecz 6e, Joanna Skrońska 6e, Jan Gębski 6e, Michał Giesek 6e, Weronika Pelc 5e.