godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartUroczystościUroczystości 2016/17Apel podsumowujący pierwsze półrocze klas 3

Apel podsumowujący pierwsze półrocze klas 3

30 stycznia 2017r. klasy  trzecie uczestniczyły w apelu, na którym podsumowano pracę w I półroczu roku szkolnego 2016/2017 oraz podsumowano zrealizowany projekt edukacyjny  „Mazowsze Moja Mała Ojczyzna”.

Apel prowadziła p. Agnieszka Arlitewicz. Uczniowie zaprezentowali  piosenki o Mazowszu, wzięli udział w quizie na temat Mazowsza jak również obejrzeli prezentację multimedialną na temat „Najciekawsze wydarzenia w I półroczu w klasach trzecich”,którą przedstawiła  p. Magdalena Chrzanowska.

W tym roku szkolnym realizowany był również szkolny projekt edukacji kulturalnej „Kultura w szkolnych murach” . Na zajęciach w klasie dzieci poznały zasady kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach : na uroczystości szkolnej , w teatrze, w kinie, na stołówce szkolnej. Kultura człowieka była i jest ważna zawsze.

Uczniowie klasy III f pokazali  krótkie  przedstawienie pt. „Historyjka o niegrzecznym Królu Gnacie”, którą napisała p. Małgorzata Strzałkowska – patron klas trzecich, a reżyserowała p. Lidia Nejkauf.