Jesteś tutaj: StartUroczystościUroczystości 2016/17XVII Charytatywny Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. „Twórców Literatury Dziecięcej" w Warszawie

Dnia 10 grudnia 2016 roku odbył się XVII Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Dyrektora Szkoły.

Pragniemy serdecznie podziękować drużynom, bez których turniej nie mógłby się odbyć, oraz wszystkim, którzy znaleźli czas, aby wspólnie bawić się i wesprzeć nas w tak szczytnym celu.

Dziękujemy za wszelką pomoc i zrozumienie naszej inicjatywy.

Serdecznie zapraszamy za rok do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji.

Wyniki przedstawiają się następująco:

„BUDOWLANI”

„SPORTOWCY”

„PADRE TEAM”

Imprezę zorganizował Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego przy współpracy z zaprzyjaźnionymi Sędziami ze Związku Piłki Siatkowej pod kierownictwem Pana Jacka KOCIAŁKOWSKIEGO.

W tym miejscu dziękujemy sędziom za wieloletnią, owocną współpracę.

Cieszymy się, że zainteresowanie aktywnym spędzaniem czasu wolnego preferuje coraz więcej ludzi.