Jesteś tutaj: StartRada Rodziców

Rada Rodziców

Dnia 19.09.2016 odbyło się zebranie przedstawicieli trójek klasowych w trakcie którego był przedstawiony budżet Rady Rodziców 2015/2016. Wszystkim rodzicom dziękujemy za wsparcie. W trakcie zebrania powołano nowe Prezydium Rady Rodziców na rok 2016/2017.

Prezydium Rady Rodziców - 2016/2017

• Ewa Urbańska - przewodnicząca
  • Jarosław Sulikowski - zastępca
  • Anna Sobkowicz - sekretarz
  • Agata Jędrzejczuk
  • Agnieszka Kominiak
  • Iwona Nasierowska
  • Anna Dziuba
  • Anna Rudnicka
  • Piotr Sawa

Nr konta Rady Rodziców
95 2030 0045 1110 0000 0080 1070

Działalność

Rada rodziców jest organem szkoły podstawowej i reprezentuje ogół rodziców uczniów szkoły.

Rada rodziców ma prawo występować do dyrektora i innych organów szkoły, organu prowadzącego szkołę, oraz organu sprawującego nadzór pedagogiczny z wnioskami i opiniami we wszystkich sprawach szkoły.

W celu wspierania działalności statutowej szkoły, rada rodziców gromadzi fundusze z dobrowolnych składek rodziców oraz innych źródeł.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Radą Rodziców, w sprawach naszych dzieci i szkoły;

• poprzez przedstawicieli klas wybranych do Rady Rodziców.

Rada Rodziców zwraca się z prośbą do wszystkich rodziców o zgłaszanie propozycji co chcielibyśmy kupić, zmienić w naszej szkole. Wszystkie propozycje rozważymy. Propozycje proszę kierować na adres mailowy szkoły z dopiskiem "Rada Rodziców".

Rada Rodziców zwraca się z prośbą o przekazywanie informacji dotyczących obiadów (uwag, a także pozytywnych wiadomości) bezpośrednio na maila firmy Szwajcarka lub do sekretariatu szkoły.