godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartWszystkie artykułyWychowanie i OpiekaOddziały PrzedszkolneZdrowe słodycze i pyszne napary – warsztat kulinarny w grupie 0c

Zdrowe słodycze i pyszne napary – warsztat kulinarny w grupie 0c

W czerwcu w grupie 0c odbył się kolejny warsztat kulinarny. Tym razem dzieci miały okazję samodzielnie przygotować zdrowe słodycze i orzeźwiający napar. Lizaki z dodatkiem bakalii i pełen  witamin napar z pietruszki, ogórków i miodu – okazał się miłą  smakową niespodzianką. Zajęcia mamy Mai – które  pochłonęły małych kucharzy bez reszty – pokazały, że nawet dla wielbicieli słodkości można znaleźć zdrową alternatywę.

 

Nasze certyfikaty:

logo szkoła z pomysłem certyfikat wars i sawa dyplom - Bielański Konkurs Matematyczny Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją certyfikat lepsza szkoła bezpieczne wakacje