Jesteś tutaj: StartWszystkie artykułyWychowanie i OpiekaOddziały PrzedszkolneZdrowe słodycze i pyszne napary – warsztat kulinarny w grupie 0c

Zdrowe słodycze i pyszne napary – warsztat kulinarny w grupie 0c

W czerwcu w grupie 0c odbył się kolejny warsztat kulinarny. Tym razem dzieci miały okazję samodzielnie przygotować zdrowe słodycze i orzeźwiający napar. Lizaki z dodatkiem bakalii i pełen  witamin napar z pietruszki, ogórków i miodu – okazał się miłą  smakową niespodzianką. Zajęcia mamy Mai – które  pochłonęły małych kucharzy bez reszty – pokazały, że nawet dla wielbicieli słodkości można znaleźć zdrową alternatywę.