Jesteś tutaj: StartWszystkie artykułyWychowanie i OpiekaOddziały PrzedszkolneSpektakl Teatru Kamienica w auli szkolnej

Spektakl Teatru Kamienica w auli szkolnej

8-go maja nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję ponownie spotkać się z teatrem. Tym razem ze spektaklem ”Prot i Filip” przyjechali do naszej szkoły aktorzy Teatru Kamienica. Przedstawienie stanowiło doskonały wstęp do obchodzonych od lat w naszej szkole Dni Patrona. Wplecione w historię pełną dowcipnych dialogów i humorystycznych sytuacji – utwory Jana Brzechwy o ponadczasowym charakterze - z powodzeniem bawiły naszą najmłodszą publiczność. Niosły jednak także ważne przesłanie, podkreślając, jak ważną wartością w życiu człowieka jest przyjaźń i szacunek do drugiej osoby.

Opracowała Eliza Wójcik