godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartWszystkie artykułyWychowanie i OpiekaOddziały PrzedszkolneSpektakl Teatru Kamienica w auli szkolnej

Spektakl Teatru Kamienica w auli szkolnej

8-go maja nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję ponownie spotkać się z teatrem. Tym razem ze spektaklem ”Prot i Filip” przyjechali do naszej szkoły aktorzy Teatru Kamienica. Przedstawienie stanowiło doskonały wstęp do obchodzonych od lat w naszej szkole Dni Patrona. Wplecione w historię pełną dowcipnych dialogów i humorystycznych sytuacji – utwory Jana Brzechwy o ponadczasowym charakterze - z powodzeniem bawiły naszą najmłodszą publiczność. Niosły jednak także ważne przesłanie, podkreślając, jak ważną wartością w życiu człowieka jest przyjaźń i szacunek do drugiej osoby.

Opracowała Eliza Wójcik

 

Nasze certyfikaty:

logo szkoła z pomysłem certyfikat wars i sawa dyplom - Bielański Konkurs Matematyczny Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją certyfikat lepsza szkoła bezpieczne wakacje