godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartWszystkie artykułyWychowanie i OpiekaOddziały PrzedszkolneWycieczka grup zerowych do teatru Guliwer

Wycieczka grup zerowych do teatru Guliwer

5 kwietnia dzieci z oddziałów zerowych odwiedziły teatr Guliwer, gdzie obejrzały spektakl: „Obcy w lesie” - łączący w sobie zarówno żywy plan, jak i teatr lalek. Niezwykła historia mieszkańców lasu zaniepokojonych pojawieniem się w okolicy tajemniczej postaci – spotkała się z dużym zaciekawieniem i poruszeniem.

Przedstawienie było nie tylko spotkaniem ze sztuką – ale i znakomitą lekcją tolerancji, ukazującą, że ktoś „nowy” niekoniecznie musi być tym „złym”, który do nas nie pasuje. Przesłanie obejrzanej  sztuki stało się powodem ożywionych dyskusji, które towarzyszyły dzieciom jeszcze długo po powrocie z wycieczki.

Opracowała Eliza Wójcik, Magdalena Fidura

 

Nasze certyfikaty:

logo szkoła z pomysłem certyfikat wars i sawa dyplom - Bielański Konkurs Matematyczny Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją certyfikat lepsza szkoła bezpieczne wakacje