Jesteś tutaj: StartWszystkie artykułyWychowanie i OpiekaOddziały PrzedszkolneSpotkanie z cyklu: Zawody naszych rodziców. Mały warsztat kulinarny w grupie 0c – czyli: Co można wyczarować z owoców i nie tylko?

3 kwietnia dzieci z grupy 0c miały okazję spróbować swoich sił w warsztatach kulinarnych pod okiem prawdziwego kucharza. Mali kucharze  zgodnie ze wskazówkami zaproszonego Taty  - samodzielnie wykonali owocowe kompozycje, desery i przekąski z przyniesionych przez siebie produktów. Dzieci znakomicie poradziły sobie z zadaniem a smakowite efekty ich pracy w postaci jadalnych „Raf koralowych”, „Palm” i „Kwiatów” okazały się najlepszym podwieczorkiem.

Każdy mały kucharz otrzymał pamiątkowy dyplom za aktywny i twórczy udział w zajęciach.

Opracowała: Eliza Wójcik