godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartWszystkie artykułyWychowanie i OpiekaOddziały PrzedszkolneSpotkanie z cyklu: Zawody naszych rodziców. Mały warsztat kulinarny w grupie 0c – czyli: Co można wyczarować z owoców i nie tylko?

Spotkanie z cyklu: Zawody naszych rodziców. Mały warsztat kulinarny w grupie 0c – czyli: Co można wyczarować z owoców i nie tylko?

3 kwietnia dzieci z grupy 0c miały okazję spróbować swoich sił w warsztatach kulinarnych pod okiem prawdziwego kucharza. Mali kucharze  zgodnie ze wskazówkami zaproszonego Taty  - samodzielnie wykonali owocowe kompozycje, desery i przekąski z przyniesionych przez siebie produktów. Dzieci znakomicie poradziły sobie z zadaniem a smakowite efekty ich pracy w postaci jadalnych „Raf koralowych”, „Palm” i „Kwiatów” okazały się najlepszym podwieczorkiem.

Każdy mały kucharz otrzymał pamiątkowy dyplom za aktywny i twórczy udział w zajęciach.

Opracowała: Eliza Wójcik

 

Nasze certyfikaty:

logo szkoła z pomysłem certyfikat wars i sawa dyplom - Bielański Konkurs Matematyczny Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją certyfikat lepsza szkoła bezpieczne wakacje