godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartWszystkie artykułyWychowanie i OpiekaOddziały PrzedszkolnePowitanie wiosny i sadzenie wiosennych kwiatów w grupie 0c

Powitanie wiosny i sadzenie wiosennych kwiatów w grupie 0c

Nadszedł czas pożegnania z długą zimą i w naszych zerówkach zapanował  niecierpliwie wyczekiwany wiosenny nastrój. Na tablicach rozkwitły kolorowe pąki kwiatów, pojawiły się bociany, a dzieci poszukiwały pierwszych oznak wiosny spacerując po najbliższej okolicy.

Aby lepiej zrozumieć budzący się do życia świat roślin – dzieci miały okazję samodzielnie zasadzić w doniczkach pierwsze wiosenne kwiaty. Podczas zajęć poznawały budowę i potrzeby roślin, a parapet zamienił się w mały wiosenny ogród. Teraz – jak każdy dobry ogrodnik – będą uczyły się regularnie o nie dbać i  pielęgnować swoje rośliny.

Opracowały:
Magdalena Fidura, Eliza Wójcik

 

Nasze certyfikaty:

logo szkoła z pomysłem certyfikat wars i sawa dyplom - Bielański Konkurs Matematyczny Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją certyfikat lepsza szkoła bezpieczne wakacje