godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartWszystkie artykułyWychowanie i OpiekaOddziały PrzedszkolneKonkurs recytatorski w grupach 0

Konkurs recytatorski w grupach 0

Grupy zerowe wzięły udział w konkursie recytatorskim. Konkurs został zorganizowany przez Panią Tatianę Wysocką oraz Panią Magdalenę Fidura. Konkurs składał się z dwóch etapów: klasowy i szkolny.  Dzieci prezentowały wiersze twórczości Jana Brzechwy, wspomagając się rekwizytami, stosowną mimika, odpowiednią modulacją głosu, a czasami nawet uzasadnionym strojem. Wszyscy recytatorzy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Opracowała Magdalena Fidura

 

Nasze certyfikaty:

logo szkoła z pomysłem certyfikat wars i sawa dyplom - Bielański Konkurs Matematyczny Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją certyfikat lepsza szkoła bezpieczne wakacje