godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartKonkursyKonkursy 2016/17Konkurs fatimski rozstrzygnięty

Konkurs fatimski rozstrzygnięty

Miło nam poinformować o wynikach konkursu fatimskiego organizowanego przez zespół katechetyczny SP 341 w Warszawie. Decyzją jury konkursowego za najlepszą pracę uznano projekt znaczka pocztowego przygotowany przez Julię Świętochowską z klasy 3h. Ponadto jury wyróżniło prace uczniów klas pierwszych (Lenka Lorenz 1c, Wiktoria Cichocka 1b, Dominika Markowicz 1a), klas drugich (Tomasz Grudzień 2i, Patrycja Dębkowska 2h, Paulina Sitek 2h, Marcelina Orzechowska 2i) oraz klas trzecich (Hanna Hawryluk 3b, Aleksandra Dragan 3d, Ksenia Świderska 3e, Antonina Cep 3e, Michał Zegan 3f, Aleksandra Golec 3f, Zosia Tomaszewska i Martynka Kozieł 3h, Marta Węgrzyn 3h, Jakub Kozłowski 3h, Monika Węgrzyn 3h). Zwyciężczyni i wyróżnionym gratulujemy!