godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartKonkursyKonkursy 2016/17Wyniki konkursów z cyklu „Mazowsze- moja mała ojczyzna”

Wyniki konkursów z cyklu „Mazowsze- moja mała ojczyzna”

Laureaci konkursu poetyckiego:

 

Klasy 4-te

Miejsce I- Aleksandra Zwierz, SP 357

Miejsce II- Daria Grzelak, SP 306

Miejsce III- Julianna Piotrowska, SP 357

Wyróżnienie:

Marta Trelka, SP 341

Maksymilian Krajewski,  SP 316

Aleksander Prejzner, SP 306

 

Klasy 5-te

Miejsce I- Agata Rozcwarkow, SP 306

Miejsce II- Karolina Błońska, SP 316

Miejsce III- Piotr Smoczyk, SP 341

Wyróżnienie:

Albert Próchnicki, SP 316

 

Klasy 6-te

Miejsce I- Julia Hynowska, SP 321

Miejsce II- Tymon Świderski,  SP 341

Miejsce III- Hanna Szadkowska,  SP 341

Wyróżnienie:

Dominika Lenkiewicz, SP 82

Karina Konopka, SP 341

Mariusz Rok, SP 316

Nikola Nasierowska, SP 341

Julia Pawelska, SP 341

 

Laureaci konkursu fotograficznego:

Miejsce I- Tymon Świderski, SP 341

                  Jan Gębski, SP 341

Miejsce II- Sonia Świderska, SP 341

Miejsce III- Maja Hadło, SP 82

Wyróżnienie - Antoni Woźnicki, SP 341

 

Laureaci konkursu na prezentację multimedialną:

Miejsce I-  Amelia Kwiatkowska, SP 321

                  Stanisław Zygadło, SP 341

Miejsce II-  Przemysław Kiljanek, SP306

Tymon Świderski, SP341

Julianna Piotrowska, SP357

Miejsce III-   Franciszek Kwiatkowski, SP321

Agata Gryn, , SP341

Piotr Nowicki, SP341

Wyróżnienia:

Jan Moryc, SP82

Wiktor Obara, SP316

Martyna Pyciarz, SP321

Milena Świętanowska, SP357

Oliwier Niedźwiedzki, SP357

Karolina Kostrzewa, SP341

Magdalena Zgryzek , SP341

Michał Witkowski, SP341

 

Konkurs plastyczny:

Klasy IV- VI

Laureaci konkursu plastycznego (nagroda):

Jan Hynowski

SP.321

Julia Hynowska

SP.321

Natalia Próchniewicz

SP.316

Julia Kuźmińska

SP.341

Marta Michalak

SP.341

Aleksandra Kulik

SP.341

Maja Cencora

SP.341

Adrianna Jaruga

SP.341

 

 

Wyróżnienia w konkursie plastycznym:

Maksym Hrabowy

SP.316

Julia Pawelska

SP.341

Julia Konecka

SP.341

Klara Bella

SP.341

 

Klasy I-III

Laureaci (nagroda):

Damian Józefowicz

SP.316

Mikołaj Rudzki

SP.357

 

Wyróżnienia:

Zuzanna Malinowska

SP.341

Bartosz Rong

SP.316

Milena Kowalczyk

SP.316

Weronika Chmielewska

SP.301

Marysia Gilewska

SP.82