godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartKonkursyKonkursy 2016/17„W zabytkowych murach i ruinach” – perły architektury na Mazowszu

„W zabytkowych murach i ruinach” – perły architektury na Mazowszu

W ramach projektu „Mazowsze moja mała Ojczyzna”  14 grudnia odbył się szkolny konkurs „W zabytkowych murach i ruinach” – perły architektury na Mazowszu. W konkursie wzięły udział reprezentacje  klas szóstych.

W drużynowych zmaganiach najlepsi okazali się uczniowie klasy VIb (drużyna w składzie: Hanna Szadkowska, Mateusz Jóźwik, Julia Snopek, Miłosz Stolarczyk), drugie miejsce zajęła reprezentacja klasy VI h (drużyna w składzie: Karolina Kozłowska, Aleksandra Suska, Maja Cencora, Alicja Pyszlak), trzecie miejsce wywalczyli uczniowie klasy VIa (drużyna w składzie: Martyna Kozak, Adrianna Jaruga, Wiktoria Chyziak, Amelia Buczkowska).

Wszystkim gratulujemy!