godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartKonkursyKonkursy 2016/17II Festiwal Piosenki Patriotycznej "Zapytaj o Polskę"

II Festiwal Piosenki Patriotycznej "Zapytaj o Polskę"

2 listopada 2016 roku uczniowie z klasy 3 h pod opieką wychowawcy p. Magdaleny Chrzanowskiej i nauczyciela muzyki p. Bożeny Tataj- Niedźwiadek wzięli udział w przesłuchaniu do II Festiwalu Piosenki Patriotycznej „Zapytaj o Polskę”.

Organizatorem festiwalu była Szkoła Podstawowa Nr 82, a uczestnikami uczniowie szkół bemowskich. Patronat nad festiwalem objęli Burmistrz Dzielnicy Bemowo oraz IPN.

Debiut uczniów okazał się sukcesem.  Zajęli 3-cie miejsce w kategorii występów zespołowych klas I-III. Dzięki temu wyróżnieniu uczniowie zaprezentowali się podczas koncertu laureatów, który odbył się 9 listopada. Udział w takim wspaniałym i wzruszającym  przedsięwzięciu dostarczył wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych emocji i przyczynił się do rozbudzenia postaw patriotycznych.

9 listopada 2016 r. odbył się koncert laureatów II Festiwalu Piosenki Patriotycznej "Zapytaj o Polskę".

I miejsce w kategorii wiekowej klas I - III Soliści otrzymała uczennica naszej szkoły Antonina ŁAZOWY z klasy 3c, za piękne wykonanie piosenek "Wojenko, wojenko" oraz "Tu Ojczyzna".  Gratulujemy sukcesu!