Jesteś tutaj: StartKomunikatyZarządzenie Dyrektora Szkoły

Zarządzenie Dyrektora Szkoły

W trosce o bezpieczeństwo dzieci dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 341 po konsultacji z Radą Rodziców i Zespołem Kierowniczym informuje Rodziców, iż od 23.10.2013r.środa wprowadza się zmiany dotyczące zasad obecności rodziców na terenie placówki.

Rodzice w godzinach porannych odprowadzają dzieci tylko do drzwi wejściowych szkoły. Uczeń wchodzi do szkoły sam i udaje się do swojej klasy. (Wyjątkiem są dzieci niepełnosprawne)

Od godziny 8.00 szkoła będzie zamykana. Drzwi  będą otwierane na dzwonek.

W innych sprawach związanych z funkcjonowaniem dziecka w szkole ( np. spotkanie z pedagogiem nauczycielem itp.) osoby wchodzące do szkoły muszą się zarejestrować w zeszycie przy sekretariacie szkoły i udać się w wyznaczone miejsce.

Po zakończonych lekcjach Rodzice będą oczekiwać na swoje dzieci w szkole tylko przy drzwiach wejściowych.

I - zmiana godzina  12.30

II – zmiana godzina 16.00

Prosimy Rodziców o wyrozumiałość i dostosowanie się do podjętych zaleceń w celu zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich uczniów.