godło

SZKOŁA PODSTAWOWA
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
NR 341

Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"

 01-494 Warszawa, ul. Oławska 3
tel./fax (22) 638 61 28

Jesteś tutaj: StartKadra

Kadra

 

ZESPÓŁ KIEROWNICZY

Dyrektor szkoły - Krystyna Małgorzata GAWRJOŁEK

Zastępca dyrektora - Ewa MIKA

Zastępca dyrektora - Dorota MAJEWSKA

Zastępca dyrektora - Urszula LIPKA

Kierownik świetlicy - Małgorzata JABŁOŃSKA

JĘZYK POLSKI

Gajewska Agata

Kalita Elżbieta

Latosiński Tomasz

Mika Ewa

Mrozowska Małgorzata

Śmiałkowska-Budnicka Renata

Tarasiuk Agnieszka

Woińska Katarzyna

JĘZYK ANGIELSKI

Bańka Agnieszka

Krzpiet Danuta

Madziar Małgorzata

Nowak Magdalena

Nowosielski Paweł

Pacocha Emilia

Sokołowska-Babarowski Beata

Świderska Monika

Węgrzyniak Monika

JĘZYK HISZPAŃSKI

Budynek Anna

Pacocha Emilia

MATEMATYKA

Gajda Anna

Kania Jolanta

Kozioł Jolanta

Kozłowska Anna

Krasowska Dorota

Rzechuła Renata

Wójcik Beata

FIZYKA

Sikora Edyta

CHEMIA

Sawa-Wiśniewska Marzanna

PRZYRODA

Małłek Bogusława

Montewka Iwona

Rybicka Elżbieta

Wójcik Beata

HISTORIA

Kosiór Dorota

Kuk Jolanta

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE / INFORMATYKA

Kania Jolanta

Majewska Dorota

Malczuk Artur

Owczarz Jacek

PLASTYKA

Kosińska Katarzyna

Lasoń-Długosz Alicja

ZAJĘCIA TECHNICZNE

Marcinkowska Dorota

MUZYKA

Martko Anna

Tataj-Niedźwiadek Bożena

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Adamska Justyna

Adamski Piotr

Hauzer Tomasz

Kuryś Krzysztof

Lipnicki Michał

Marcisz-Bugajna Dorota

Miś Marcin

Przybysławska Elżbieta

Purzycka Dominika

Walczak Sylwia

Zarzycka Katarzyna

RELIGIA

Chmielewski Krystian

Krasnosielski Adam

Kulevich Anastasiya

Łyskawa Adrianna

Mazur Joanna

Wszoła Katarzyna

ETYKA

Ryczkowska Magdalena

NAUCZYCIELE ZERÓWKI

Arlitewicz Agnieszka

Cieślik Katarzyna

Fidura Magdalena

Kubrak Beata

Stępień Karolina

Wysocka Tatiana

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Chrzanowska Magdalena

Fronczak Anna

Gajewska Anna

Kopka Dominika

Kubrak Beata

Kwiecień Monika

Laskowska Elżbieta

Lewandowska Małgorzata

Monastyrska Natalia

Nejkauf Lidia

Olejnik Małgorzata

Pisińska Magdalena

Sawicka Elżbieta

Simniszko-Karkowska Izabela

Sosnowska Anna

Szulich Ewa

Tułaza-Nowakowska Ewa

Wiśniewska Aneta

Wójcik Magdalena

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

Adamski Piotr

Badurek Sabina

Błaszczykiewicz Aneta

Duch Renata

Esko Żaneta

Frieske Urszula

Gołębiewska Urszula

Kapusta Halina

Kiełbowska-Getlich Joanna

Kobyłecka Alicja

Kocewiak Anna

Kosińska Katarzyna

Latosińska Dagmara

Magiera-Zielińska Agnieszka

Montewka Iwona

Owczarz Jacek

Romanik Dorota

Sawa-Wiśniewska Marzanna

Steć Emilia

Szostak Anna

Wiklak Sylwia

Zawrot Magdalena

Żmijewska Wiesława

PRACOWNICY BIBLIOTEKI

Kamińska Urszula

Ksepka Alina

PEDAGODZY

Bieżuńska-Bylinka Katarzyna

Juźwik Maria

Lipka Urszula

LOGOPEDA

Malczuk Beata

Wojda-Michałkiewicz Beata

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

Karcz Aleksandra

Kolińska Marta

Kurczak Beata

Ludwiniak Katarzyna

Motas Jolanta

Roczniak Aleksandra

TERAPEUCI PEDAGOGICZNI

Kasprowicz Aleksandra

Kiełbowska-Getlich Joanna

Otocka-Chrustny Agata

PSYCHOLOG

Kowalczyk Dominika