Jesteś tutaj: StartO Nas

O nas

Nasza szkoła istnieje od 1993 r. Dysponuje nowoczesnym, przestronnym budynkiem o ciekawej formie architektonicznej i funkcjonalnym rozwiązaniu wnętrza. Jesteśmy szkołą bez barier, dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Szkoła prowadzi również klasy integracyjne.

Priorytetem szkoły jest promowanie edukacji kulturalnej i wychowania przez sztukę oraz tworzenie warunków dla rozwoju zainteresowań i zdolności humanistycznych i artystycznych. Uczniowie od najmłodszych lat objęci są edukacją teatralną i muzyczną. Biorą udział w prezentacjach aktywności kulturalnej dzieci i młodzieży Bemowa.

Naczelnym celem Programu Wychowawczego szkoły jest wychowanie dziecka wykazującego się twórczą postawą, umiejętnością komunikowania się na drodze do rozpoznawania wartości moralnych, dokonywania wyborów i osiągania sukcesów.